10 maj 2021

Projektowanie logo online ?

Jak przebiega i w jaki sposób je zlecić?

Chcesz zlecić przygotowanie logo dla swojej firmy, ale nie masz czasu lub możliwości, żeby spotkać się z grafikiem osobiście? Możesz zlecić projektowanie logo online i załatwić wszystkie formalności zdalnie. Ta opcja jest polecana zarówno dla zabieganych osób, które mocno angażują się w funkcjonowanie swojej firmy, jak i dla tych, dla których będzie to po prostu wygodne rozwiązanie eliminujące potrzebę reorganizowania swojego dnia.

Projektowanie logo online – dlaczego warto wybrać tę opcję?

Projekt logo można zamówić zarówno na bezpośrednim spotkaniu, jak i zdalnie. Projektowanie logo online jest doskonałym rozwiązaniem polecanym dla każdego Klienta, który nie może spotkać się ze mną osobiście bez względu na powody takiej sytuacji. Czasami przyczyna tkwi w lokalizacji, innym razem w braku wolnego czasu. Młodzi przedsiębiorcy są zajęci budowaniem nowych działalności, a ci doświadczeni rozwojem biznesów i doskonale to rozumiem.

Większość moich Klientów to bardzo zapracowane osoby. Prowadzenie firmy jest niezwykle angażujące i tym różni się od pracy na etacie, że przedsiębiorca nie wychodzi z firmy po 8. godzinach – on wychodzi wtedy, kiedy „jest skończone”. W tym natłoku obowiązków czasami trudno znaleźć czas na te najważniejsze zadania, nie mówiąc już o odpoczynku czy własnych przyjemnościach. Przedsiębiorca ma bardzo napięty plan dnia – nawet jeśli większość zadań wykonują za niego pracownicy, i tak musi wszystkiego dopilnować.

Obecnie problemy w bezpośrednich kontaktach powoduje też pandemia choroby Covid-19. Wiele osób jest na kwarantannie lub w izolacji, a to znacznie utrudnia im codzienną pracę. Na szczęście niektóre czynności można dzisiaj wykonać zdalnie. W ten sposób możesz też zamówić u mnie projekt logo.

Wszelkie ustalenia związane z planowanym znakiem zostaną przeprowadzone przy użyciu poczty elektronicznej, telefonu, dysku Google czy Microsoft Teams (wirtualnego centrum pracy zespołowej), a Klient zaoszczędzi czas i będzie się mógł zająć tym, co wymaga jego obecności.

Jak zlecić projekt logo online?

Jeśli chcesz zlecić projektowanie logo online, możesz skontaktować się ze mną poprzez formularz dostępny na stronie https://tomaszwronski.pl/kontakt/ lub bezpośrednio na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Możesz też zadzwonić na numer 509-509-640. Jeżeli nie odbiorę – oddzwonię.

 

Projekt logo online jest zawsze wykonywany na podstawie wskazówek od Klienta. Warto więc wcześniej zastanowić się:

  • w jakim kierunku firma chce podążać;

  • co jest ważne dla firmy;

  • jaka marka może być w tym przypadku uznawana za wzór;

  • czego firma chce uniknąć;

  • do kogo skierowana będzie oferta;

  • co odróżnia ofertę na tle konkurencji.

Na wstępnym etapie realizacji przesyłam Klientowi brief – jest to specjalny dokument, w którym można zawrzeć odpowiedzi na powyższe pytania i przybliżyć charakter swojej działalności. Wstępne ustalenia wiążą się z wieloma pytaniami z mojej strony – im dokładniejsze będą odpowiedzi, tym łatwiej później przejść przez proces projektowy.

Jak przebiega projektowanie logo online?

Wykonanie projektu według konkretnych założeń wymaga przede wszystkim znajomości firmy, jej otoczenia (w tym konkurencji), celów i grupy docelowej. Pierwszym etapem jest rozmowa – szczegółowa, kreatywna i zmierzająca do określenia konkretnych założeń. Później należy przeprowadzić analizę zebranych informacji, wyciągnąć wnioski i przygotować wstępne ramy projektu oraz strategię, a także omówić pomysły.

Na dalszym etapie projektowanie logo online wchodzi w zasadniczą fazę – powstają szkice znaku, które są następnie weryfikowane i ze wszystkich pomysłów wybiera się te najlepsze do dalszej „obróbki”. Po wybraniu i dopracowaniu wybranego znaku następuje etap wdrożenia projektu obejmujący m.in. przygotowanie księgi znaku. Więcej o procesie projektowania logo możesz przeczytać w moim artykule „Projektowanie logo – proces projektowy”.

Czas potrzebny na wykonanie projektu w każdym przypadku ustala się indywidualnie. Po wykonaniu zlecenia projekt logo jest przekazywany Klientowi w formie elektronicznej, którą można pobrać i zapisać na dysku.

Podsumowanie

Logo można zlecić zarówno po bezpośrednim kontakcie z grafikiem, jak i zdalnie. W obu przypadkach proces projektowania przebiega tak samo, a efekt jest równie satysfakcjonujący. Zasadnicza różnica tkwi tylko w formie kontaktów, ale ich specyfika sprawia, że Klient może oszczędzić cenny czas, a mimo to jest w stałym kontakcie z grafikiem i w każdej chwili może skonsultować z nim wybrane kwestie. 

Masz pytania Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do mnie

BŁĄD. Wypełnij poprawnie formularz.

... bez względu na to czy potrzebujesz logo,
folder czy wypić kawę - napisz do mnie.

Dobrze trafiłeś! Działajmy wspólnie!

Bez względu na to czy potrzebujesz logo,
folder czy wypić kawę - napisz do mnie.

Wysyłając tę wiadomość, rozumiesz i akceptujesz, że ten formularz zbiera twoje imię i adres e-mail,
dzięki czemu można się z Tobą skontaktować. Więcej informacji - polityka prywatności

Wyślij

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk zgodnie z naszą Polityką prywatności. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczone na Twoim urządzeniu. AKCEPTUJĘ