Zaufali mi! Zadowolenie ze współpracy
świadczy o doświadczeniu!

98% pozytywnych opinii!!! Możesz to sprawdzić...

Opinia to jeden z najważniejszych aspektów podczas wybierania grafika do wykonania określonego zlecenia. Pozwala upewnić się co do wysokich standardów stosowanych przez danego specjalistę oraz przekonać się o rezultatach jego pracy. Jako doświadczony grafik freelancer z Warszawy mogę zagwarantować Ci terminowość, rzetelność, indywidualne podejście oraz pomysłowość połączoną ze stale pogłębianą wiedzą. 

Zobacz, z kim do tej pory współpracowałem. Klienci, którzy mi zaufali (a to tylko kilku :).

dermedic
cersanit
gmina izabelin
appsvio
Michelin
olympus
Abbott
Hard-rock-cafe
Oriflame
Ratiopharm
dolowy
Solid-security
Citibank
Bfgoodrich
Ergoline
Ford
Medisense
Motorola
BCS
Blaush-lomb
Pancake
Collegium-novum
Nss
Garant
Burger-truck
Be-well
dolowy
Balaena
JT
Omtech
m2cs
Innovative
AIG
Pio
Villeroy-boch
Carpetright
Cyfra
Hit
Karin
Good-year
Brita

Grafik komputerowy opinie

Współpracę z Tomkiem Wrońskim rozpoczęłam kilkanaście lat temu i ze względu na jego otwartość, elastyczność w działaniu i pracowitość - trwa do dziś. Tomek ma bardzo duży szacunek do pracy i nie ma dla niego zadań ani zbyt czasochłonnych, ani też zbyt banalnych. Jest w stanie zapewnić rozwiązania kompleksowe (koncepcja, projekt, wykonanie), jak również zaadaptować na potrzebny lokalne wzory "z Centrali", co zdarza się przecież coraz częściej. Warto jest o nim pamiętać, bo nawet jeśli na stałe współpracuje się z dużą agencją reklamową, prędzej czy później przychodzi taki moment, że potrzebujemy wsparcia ad hoc.

Anna Gujska, Senior Product Manager EndoTherapy w OLYMPUS Polska

 

 

Współpracuję z Tomaszem od kilku miesięcy. Projektuje dla mnie materiały do kampanii digital. Cenię u niego wysoką jakość pracy, komunikatywność, dyspozycyjność i elastyczność. Potrafi dbać o relacje z klientem. Polecam

Angelika Popiołek, Marketing & Digital Communication Manager Dermedic w BIOGENED Sp. z o.o.

 

 

spółpracę z Panem Tomaszem kontynuuję od 6 miesięcy i jest to czas po którym mogę napisać rzetelną opinię. Współpracę charakteryzuje świetny kontakt, odpowiadanie i dyskusje o każdej porze dnia i nocy a także wysoki poziom wykonywanych projektów. To co jest szczególnie ważne to dążenie do najwyższej jakości, które owocuje satysfakcjonującym efektem końcowym. Szczerze polecam współpracę z tym profesjonalistą.

Michał Mazurek, Director Marketing & Sales w SAAB

 

 

Nasza praca zaczęła się banalnie bo od przelotnego spotkania...a zaowocowała już 2 letnią, stałą współpracą. Pan Tomek zawsze przygotowuje projekty na czas i w kilku odsłonach. Są "na temat" czyli przemyślane, czyste w przekazie i zawsze trafiające w sedno problemu. W przypadku trudności nigdy nie odpuszcza póki temat nie zostanie wyczerpany do końca. Cechuje go poważne podejście i coś, o co w dzisiejszych czasach czasem trudno, pewność, że będzie dobrze, na czas i profesjonalnie. I wszystko w miłej atmosferze dzięki, której, podczas pracy nad bardzo różnymi projektami mogę spać spokojnie.

Agnieszka Warulik, Dyrektor ds. kluczowych klientów w BGGA Sp. z o.o.

 

 

Zdecydowanie polecam tego grafika, rozumie co się do niego mówi i sprawnie działa, czego chcieć więcej.

Dorota Zmarzlak, Wójt Gminy

 

 

Dawno już nie dostałam tak porządnie przygotowanego logo manuala (brand booka)! Świetna komunikacja na poziomie. Dziękujemy.

Agnieszka Borowska-Zasaada, Wiceprezes Zarządu EmpreSoft Sp. z o.o.

 

 

Foldery, infografiki, prezentacje zawsze wykonane z największą starannością. Pomoc w każdej chwili. Fajne podejście do klienta, terminowo i z uwzględnieniem wszystkich uwag. Trudno znaleźć tak profesjonalnego grafika. Chętnie rekomenduję. Polecam, jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

Magdalena Majewska, BONNIE Sp. z o.o., Marketing Director

 

 

Pan Tomasz wykonywał dla nas projekty logo (firmy i produktów) strony internetowe od strony graficznej, aplikacje, plakaty, reklamy prasowe. Stworzył wszystkie piktogramy do naszych aplikacji. Przemiła, kreatywna i terminowa współpraca. Duża wiedza poligraficzna. Polecam i rekomenduję.

M.K., NSS Sp. z o.o., Dyrektor Marketingu

 

 

Od wielu lat współpracujemy z Tomkiem przy produkcji ulotek i POSM. Praktyczna wiedza na temat poligrafii (offset, sitodruk), świetny zmysł i znajomość budowy form przestrzennych. Super wyczucie. Praktycznie każdy projekt zlecony sprzedajemy. Nigdy nie było wtopy.

Adam Mazurek, PrintColor Poland Sp. z o.o., Właściciel

 

 

Kreatywny, z inicjatywą, odpowiedzialny i terminowy, same plusy, rekomenduję ze spokojnym sumieniem.

Grzegorz ZiółkowskiAbplanalp Sp z o.o., Marketing Director

 

 

Polecam. Świetnie się z nim pracuje - strategiczne podejście do projektowania, ukierunkowany na cel, myślący outside the box i do tego terminowy :). Gorąco polecam współpracę.

Katarzyna Maciejska, Sales Trainer at Avon Cosmetics Polska

 

 

Tomasz is a professional with extensive substantive knowledge about the media, preparation and creation of advertisements and with huge experience in cooperation with very demanding clients.

Sylwester Ambroziak, Area Sales Manager Poland

 

 

Pełne opracowanie (papier, wizytówki, naklejki na skutery i samochody). Wszystko to, co otrzymaliśmy jako końcowy produkt, w pełni spełniło nasze wymagania. Fajny facet. Człowiek godny polecenia! Współpraca super! Kontakt z Panem Tomaszem - rewelacyjny! Krótko mówiąc profesjonalnie, szybko i na czas. Polecam!

Radosław Gościniak, Właściciel, Skutery Sp. z o.o.

 

 

Pan Wroński z cierpliwością i serdecznym uśmiechem przyjmował zarówno ciekawe jak i nudne wyzwania oraz starannie je wykonywał. Proponował udoskonalenia i zmiany, świetnie wpisujące się w politykę firmy. Można było na niego liczyć w okresach wymagających mobilizacji.

Maciej Potyra, Owner at Maszyna Wodna

 

 

Kontakt, który trzeba mieć, żeby spać spokojnie:). Pana Tomasz poznałam podczas Gdynia Design Days. Przygotował dla mnie logo, roll-up na targi, ulotki i pomógł przy prezentacji produktu (w małych nakładach). Branża kosmetyczna. Duża cierpliwość, odporność i chęć współpracy z klientem. Serdecznie polecam!!!

Agnieszka Zawadzka, BBEAUTY LTD, Właściciel

 

 

Pragniemy wyrazić zadowolenie ze współpracy przy stworzeniu nowej identyfikację dla naszej firmy. Zależało nam na nowoczesnych materiałach pasujących wizerunkowo do naszej marki. Pan Tomasz, wykazał się fachowym, profesjonalnym oraz indywidualnym podejściem. Serdecznie polecamy skorzystanie z usług Pana Tomasza w szczególnie tym, którym zależy na świetnym produkcie końcowym.

mgr inż. Sławomir Czaja, CEO, Comet Sp. z o.o.

 

 

Witam serdecznie. Miałam do czynienia z wieloma grafikami. Najczęściej współpraca kończyła się na jednym ewentualnie dwóch projektach. Pan Tomasz wykonuje dla mnie ilustracje wydawnicze od 2015 r. Jestem bardzo zadowolona z jakości świadczonych usług. Domena to terminowości oraz dostosowania do wymagań. Szczerze polecam.

Ela Makowska, EMKA Wydawnictwo Sp. z o.o.

 

 

Z Panem Tomaszem Wrońskim rozpoczęliśmy współpracę w 2006 roku wchodząc na rynek Polski z siecią sklepów. Pomógł nam przygotować i adaptować wszystkie materiały z rynku angielskiego. Wykonał rzetelnie swoją pracę jednocześnie zachowując ustalony termin. Materiały, które zostały przygotowane przez pana Tomasz nie wymagały poprawek, zaś całość dostosowana była do naszych wytycznych w Look Book, Key Visual, potrzeb i oczekiwań, co stanowi nie lada wyzwanie biorąc pod uwagę specyfikę branży. Zminimalizował znacząco koszty związane z produkcją POS. Polecam współpracę z panem Tomaszem. Będziecie w pełni usatysfakcjonowani.

S.A., Marketing Manager, Carpetright Poland Sp. z o.o.

 

 

Pan Tomasz wykonywał dla nas wszystkie materiały promocyjne (plakaty, ulotki, menu, oferty Happy Hours). Pomagał i doradzał w kwestiach technicznych i kosztorysach z drukarni. Współpraca przebiegała w bardzo profesjonalnie. Przez cały czas trwania współpracy bardzo ceniliśmy sobie zaangażowanie oraz szybką reakcję. Wszystkim bardzo polecam współpracę.

Magdalena Rumianek, Sales&Marketing Manager, Hard Rock Cafe

 

 

Z Panem Tomaszem Wrońskim współpracujemy w związku z potrzebą przygotowania materiałów promocyjnych i reklamowych dla naszych partnerów handlowych. Pan Tomasz pracuje dla naszych marek Michelin, BFGoodrich, Kleber, SKMichelin (pełna współpraca projektowa i produkcyjna). Jak dotąd wszystko układa się bardzo dobrze. Solidna firma. Produkty, które nam dostarcza są wysokiej jakości, zawsze terminowo, profesjonalnie. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Tomasza.

Tomasz Makaruk, Marketing Manager, Michelin Polska

 

 

Tomasz przygotował dla nas wszystkie karty produktowe, opakowania oraz wykonałe większość zdjęć naszych długopisów. Posiada on duże doświadczenie w swoim fachu. Otrzymaliśmy materiały w ekspresowym tempie i były one przygotowane dokładnie według przekazanych wytycznych. Polecamy współpracę z tym zdolnym grafikiem! Warszawa 2012.

K.T. SKALSCY, Właściciele

 

 

Z Panem Tomaszem nawiązałem współpracę w związku z potrzebą przygotowania reklam prasowych do czasopism branżowych oraz zdjęć na stronę www. Po zleceniu nawiązaliśmy pełną współpracę przy obsłudze konferencji oraz wszystkich materiałów promujących naszą działalność. Jak dotąd wszystko układa się bardzo dobrze. Solidny grafik. Projekty, które mi dostarcza są wysokiej jakości, zawsze terminowo, profesjonalnie. Mogę z czystym sumieniem polecić jego usługi.

Dariusz Górko, Członek Zarządu Garant Obuwie + Moda Sp. z o.o.

 

 

HIT Supermarket rozpoczął współpracę z Panem Tomaszem w 2000 roku. W ramach współpracy, Pan Tomasz zaprojektował i wdrożył dla nas kolejne kampanię "Bony Towarowe - HIT Twojego portfela", "Bony Towarowe - ulżyj gwiazdce", Bony Towarowe - czego chcieć więcej". Współpraca należy do bardzo udanych. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Tomasz jako osobę godną zaufania i znającą się na swojej profesji. W tak dynamicznie rozwijającej się branży jaką jest handel, ważne jest, aby nieustannie podążać za nowymi trendami i podnosić swoje kompetencje – tych z pewnością nie brakuje wyżej wymienionej osobie. Ogromna wiedza i doświadczenie, z której warto skorzystać. Polecam z czystym sumieniem.

D. Kowalczyk, Dyrektor ds. Klientów biznesowych , HIT Supermarket

 

Napisz do mnie, jeśli chcesz do nich dołączyć!

BŁĄD. Wypełnij poprawnie formularz.

... bez względu na to czy potrzebujesz logo,
folder czy wypić kawę - napisz do mnie.

Dobrze trafiłeś! Działajmy wspólnie!

Bez względu na to czy potrzebujesz logo,
folder czy wypić kawę - napisz do mnie.

Wysyłając tę wiadomość, rozumiesz i akceptujesz, że ten formularz zbiera twoje imię i adres e-mail,
dzięki czemu można się z Tobą skontaktować. Więcej informacji - polityka prywatności

Wyślij

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk zgodnie z naszą Polityką prywatności. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczone na Twoim urządzeniu. AKCEPTUJĘ