{ O mnie }

...podobno zostałem wymieniony jako jeden z pięciu najlepszych grafików na świecie...

 

 

...mimo to, że nie mam spektakularnej brody i noszę grube okulary?

Podobno...? To nie jest prawda. To nie jest świat pięciu wspaniałych. Świat jest wspólnym miejscem, w którym tworzymy, przekraczamy wszelkie granice itd, itp, i... Top pięć zespołów również nie istnieje, a bzdura - to największy dar Internetu. Mam szczęście, że pracuję w XXV wieku! (...bzdura?).


Kim tak naprawdę jestem?

 

Zaczynałem w 1995 roku jako grafik, operator skanera bębnowego w duńskiej firmie Colourscan. Skanowałem, a także zajmowałem się retuszem zdjęć do prestiżowych gazet takich jak: Moje gotowanie, Elle, Poznaj świat. Tu poznałem smak programu Photoshop, retuszu, kolory, jednocześnie ucząc się podstaw DTP oraz aplikacji Illustrator. Przez kolejne 10 lat byłem dyrektorem kreatywnym i zarządzającym agencją kreatywną atj. Pracowałem dla dużych klientów min. Abbot, HIT, Michelin, Ergoline, Hard Rock Cafe. Niejednokrotnie moje projekty były publikowane w prasie i wydawnictwach na całym świecie. Kolejne 10 lat pracowałem jako specjalista ds. marketingu tworząc i wdrażając strategię, licząc budżety, realizując kampanie promocyjne, Social Media (Solid Security, Collegium Novum).

 

Każdy z nas jest inny, uzupełniamy się i to właśnie przynosi niezwykłe efekty. W 2018 roku, styczniu postanowiłem że moja dodatkowa forma dochodu przeistoczy się w jedyne źródło. Obecnie zajmuję się tworzeniem identyfikacji wizualnej, materiałów promocyjnych - w wielu przypadkach kompilacją obrazu i tekstu. Środowiskiem mojej pracy jak i naturalną twórczą przestrzenią jest moje miasto - Warszawa - tu mieszkam i pracuję. W dobie Internetu Warszawa zwiększyła swój obszar potencjalnych klientów, małych i dużych do całej Europy a i czasami do innych kontynentów. Bez wyjątku każdy mój projekt jest wypracowaniem, które staram się przekazać światu w uniwersalnym języku kolorów, kształtów i znaków. Wierzę w siłę kreacji, lubię opalać się w promieniach wizji, kocham ludzi z pasją, posiadam wszystkie płyty Franka Zappy.

 

Moja praca to nieustanna nauka, rozwój, poszukiwanie nowego. Dla mnie największą siłą i źródłem inspiracji od zawsze byli i są ludzie, miejsca, książki. Każdy projekt to możliwość poznania wielu ciekawych osób i czerpania z pokorą wiedzy z ich doświadczeń. Współpracuję z uznanymi, sprawdzonymi fotografami, reżyserami, pisarzami, producentami, animatorami, którzy chętnie zaangażują się w Twój projekt.

 

Chętnie poznam Ciebie i Twoją historię. Spotkajmy się. Teraz wracam do pracy. Poniżej powstaje szkic do plakatu dla klubu sportowego.

 

 

Klienci

Dziękuję że mogłem rozwijać się razem z wami, dziękuję za dobrą współpracę. Ty też możesz być moim Klientem.

Michelin
Garant
Abbott
Hit
Hard-rock-cafe
Solid-security
Citibank
Bfgoodrich
Ergoline
Ford
Medisense
Motorola
BCS
Ratiopharm
Blaush-lomb
Pancake
Collegium-novum
Nss
Burger-truck
Be-well
Printcity
Balaena
JT
Omtech
m2cs
Innovative
Oriflame
AIG
Pio
Villeroy-boch
Carpetright
Cyfra
Karin
Good-year
Em
Brita

W wolnej chwili?

Troszkę żegluję (niekoniecznie po mazurach ale lubię), na co dzień poruszam się rowerem, a samochód trzymam pod kocem. Zbieram się do pisania bloga (no może zbieram się to za dużo powiedziane - myślę o tym :). Mam wspaniałą żonę, dwójkę dzieci, uratowanego kota i kupionego psa a raczej 3 dziecko... buldoga francuskiego :).

 

 

Fajnie że tu zajrzałaś/łeś ;)

Klik i piszesz :)

 

Wierze, że się dogadamy :)

 

 

 

lub pyk i dzwoni:

+48 509 509 640

 

 

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że bądą one umieszczone na Twoim urządzeniu. AKCEPTUJĘ