+48 509 509 640 | ctwronski@gmail.com
Tomasz Wroński Grafik Komputerowy Logo Tomasz Wroński Grafik Komputerowy Logo

{   opakowania   }

 

...od szkicu do prototypu,
kolorowe i kartonowe...

 

Projektuję nowoczesne opakowania, etykiety dla produktów i linii produktów. Staram postawić się w sytuacji klienta chodzącego między sklepowymi półkami. Nauczyłem się, że dobre opakowanie bywa czasami jedynym powodem, dla którego klient sięga po produkt, natomiast złe może klienta zniechęcić zanim produkt spróbuje. Jak widać – rola opakowania jest nie do przecenienia.

 

Indywidualny projekt opakowania

Dobre opakowanie wymaga szczegółowo zaplanowanego harmonogramu prac nad ostateczną formą. Ważny jest nie tylko jego wygląd ale i użyteczność. Niezwykle istotną rzeczą jest precyzyjne wymiarowanie i przygotowanie opakowania do warunków technicznych, możliwości produkcji i specyfikacji norm narzuconych przez kraj. Kolejnym ważnym elementem jest zaplanowanie układu wymaganych treści oraz rozwiązań graficznych na różnych płaszczyznach, w zależności od stworzonego lub narzuconego kształtu. Opakowanie wcale nie musi „krzyczeć,” mieć wielkich napisów czy fosforyzujących kolorów. Jeśli jest dobrze zaprojektowane i dzięki niemu produkt wyróżnia się na tle innych, z pewnością podniesie jego sprzedaż.

 

Na wyjątkowość opakowania czy etykiety składa się wiele czynników

Projektując opakowanie skupiam się na idei wizualnej projektu, kształcie - bryle opakowania, pomyśle na uszlachetnienia opakowania (tłoczenie na gorąco, foliowanie, lakierowanie itp.). Każdy projekt to moje indywidualne podejście, to dla mnie wyzwanie. Dążę do tego, by był spójny, nowoczesny i niebanalny, pasował do grupy docelowej oraz branży. Dbam o stworzenie wspólnej, oryginalnej linii graficznej serii oraz dla wyodrębnionych grup produktów i grup docelowych. Przygotowuję Design dopasowany do produktu. Tworzę niestandardowe wykrojniki, ciekawe kształty. Design budzący lub tonujący emocje, prowokujący do dobrych skojarzeń i w konsekwencji do zakupu.

 

No to...zaczynamy!

Wystarczy kilka słów i jeden e-mail ctwronski@gmail.com bądź telefon 509 509 640 lub pyknięcie w formularz. Jeśli potrzebujesz znaku graficznego (logo), POS lub projektu strony internetowej, najlepiej będzie jeśli prześlesz mi Brief. Kiedy wspólnie ustalimy wymagania i wytyczne do nowego projektu, prześlę Ci precyzyjną ale niezobowiązującą ofertę. Jeśli ją zaakceptujesz, podpiszemy umowę i wspólnie oddamy się magii projektowania.

 

Napisz, chętnie pomogę!

Klik i piszesz :)

 

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk zgodnie z naszą Polityką prywatności. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczone na Twoim urządzeniu. AKCEPTUJĘ

Tomasz Wroński