Grupa BeWell

 

DAJEMY LUDZIOM ENERGIĘ DO ŻYCIA I PRACY

Poniższy projekt powstał dla Grupa Be Well. Firma jest jedną z pierwszych firm na rynku polskim zajmująca się doradztwem w dziedzinie Corporate Wellness, antystresowych, menadżerskich i biznesowych.

 

Jest to nowa działalność, dla której przygotowałem pakiet logo, identyfikacji wizualnej,
strony internetowej oraz wszystkich materiałów potrzebnych do pracy począwszy od prezentacji PP skończywszy na akcydensie.

Obecnie jest to mój stały klient.

 

Znak graficzny

Logotyp składa się z trzech części: listka, nazwy firmy oraz hasła promocyjnego. Każdy z tych elementów mogą występować razem lub oddzielnie, w zależności od funkcji ich promocyjnego zastosowania. Logo składa się z czterech listków, strzałek układających się w kształt gwiazdy. Strzałki te, skierowane czubkami do siebie i wskazujące wspólny punkt, oznaczają koncentrację się wokół jednego, najważniejszego problemu. Do wszystkich zastosowań, publikacji została stworzona księga znaku.

 

Logo w pełnej odsłonie i kolorami wersja standard (kolor - B&W).

 

 

w wersji czarno-białej i uproszczonej.

 

 

Strona internetowa

 

Strona internetowa to wizytówka firmy. Projekt to nie tylko front-end i wizualne aspekty strony. Ważnym elementem jest też sposób działania serwisu, czyli to czego oglądając stronę nikt nie widzi (back-end). Tu ze względu na dużą ilość danych (dat, warsztatów, szkoleń, formularzy) powstał bardzo złożony CMS do obsługi panelu administracyjnego i panelu słuchaczy. Strona jest dostępna pod adresem grupabewell.pl.

Teczka ofertowa.

Foldery

 

 

 

Media społecznościowe

Facebook to najpopularniejszy rodzaj social media dla młodzieży. Obecność w serwisach społecznościowych pozwala na interakcję, podstawą tej obecności jest dialog ze słuchaczami. Obecnie profil posiada 540 polubień.

Facebook Grupa BeWell

Chcesz coś zmienić?
Napisz do mnie
 

 

Tomasz Wroński
Graphic Designer,
tworzenie koncepcji wizualnych.

 

Kawa jest dobra na wszystko.
 

 

Kontakt
tel. +48 509 509 640
e-mail ctwronski@gmail.com

 

It's Time to Load
Tomasz Wroński