+48 509 509 640 | ctwronski@gmail.com
Tomasz Wroński Grafik Komputerowy Logo Tomasz Wroński Grafik Komputerowy Logo

{   POS   }

 

...na ladę, półkę, sufit, podłogę
i najlepiej jak umie śpiewać...

 

Ang. Point of Sale Materials w branży (szczególnie w USA i w Rosji) funkcjonuje również nazwa POP (ang. Point of Purchase), jednak zasadniczo wszystkich wymienionych skrótów używa się wymiennie. Po Polsku, narzędzia wspierające sprzedaż i zwiększające rozpoznawalność marki. Tak naprawdę, obecnie po za internetem i telewizją, to najszybciej docierająca do klientów forma reklamy.

Według badań (przeprowadzonych przez firmę Mood) dotyczących podejmowania decyzji zakupowych, ponad 2/3 klientów podejmuje decyzje o nabyciu bezpośrednio w miejscu dokonywania w przypadku Kobiet zbrodni ;) zakupów). To wyraźny sygnał potwierdzający wysoką skuteczność materiałów POS.

Rysunek i render standu na szampony Wella

 

 

Ale co to jest i jak wygląda.

 

POS to świetny nośnik informacji. Zaletą POS jest szeroka gama dostępnych rozwiązań. Ma to szczególne znaczenie gdy chcemy osiągnąć maksymalny możliwy efekt przy minimalnych nakładach finansowych. Są to materiały reklamowe przeznaczone: na ladę, półkę, sufit, podłogę. Służą do wyeksponowania właściwie każdego rodzaju oferty i wykorzystywane w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Najpopularniejsze np. roll-up, ścianka, hanger, wobller, naklejka podłogowa. Poniżej moje projekty i produkcje.

 

Projekt roll-up dla firm: Grupa BeWell i Collegium Novum

Projekt ścianki wystawienniczej dla firmy Collegium Novum

Projekt ścianki wystawienniczej dla firmy Biovena Actavis

 

Co mogę zrobić...

 

Stand, wobbler, stoper, shelf-liner, topper, hanger, dyspenser, owijkę paletową, bociana (pole sign), roll-upa, ściankę, potykacz, naklejkę podłogową i wszystko to co może zauważyć potencjalny klient. Każdy z tych materiałów mogę wykreować, wyprodukować lub przygotować wg. specyfikacji technicznej Twojego producenta.

 

A jeśli potrzebujesz logo, opakowanie, www, napisz, chętnie pomogę!

Klik i piszesz :)

 

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk zgodnie z naszą Polityką prywatności. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczone na Twoim urządzeniu. AKCEPTUJĘ

Tomasz Wroński